INSTALKO - zakład budowlany - Sprzedaż mieszkań

Mieszkania w Sulęcinie przy ul. Jana Paska 71

Posiadamy w sprzedaży jeszcze tylko trzy wolne mieszkania:

nr mieszkania  powierzchnia  kondygnacja stan  cena 
1

77,40m2 (trzy sypialnie, salon z aneksem kuchennym, garderoba, przedpokój, łazienka)

parter  deweloperski, wyszpachlowane,  pomalowane raz na biało  397.000zł.
8 50,52m2 (sypialnia, salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka) I pietro  deweloperski, wyszpachlowane, pomalowane  raz na biało  277.900zł.
9 77,37m2 (trzy sypialnie, salon z aneksem kuchennym, garderoba, przedpokój, łazienka) II piętro deweloperski (bez szpachlowania i malowania) 379.970zł.

 

 Wszystkie mieszkania posiadają balkony oraz przynależną komórkę lokatorską w piwnicy. Budynek wyposażony jest w winde osobową.

 

Mieszkania w Torzymiu

 Wszystkie mieszkania w Torzymiu zostały sprzedane

       Wybudowaliśmy w Torzymiu dwuklatkowy budynek wielorodzinny, autonomiczny tzn. wszystkie media są indywidualne  bez rozliczeń wspólnotowych. W praktyce oznacza to , że  nie płacący za media mieszkaniec X nie przenosi obciążenia na wspólnotę. Jedynym kosztem wspólnym jest zarządzanie budynkiem. 

      Każde mieszkanie wyposażone jest w instalację elektryczne, ogrzewanie podłogowe Devi (maty grzewcze w posadzce), instalacje elektryczne przystosowane  są do montażu własnej elektrowni fotowoltaicznej na dachu budynku, właściciele mieszkań zawierają indywidualną umowę z dostawcami mediów, instalację wod-kan, pompę wodno-powietrzną Ariston do podgrzania wody. specjalną scentralizowaną, regulowaną instalację wentylacyjną łazienek i aneksów kuchennych. Dla zrównoważenia wentylacji w pomieszczeniu aneksu kuchennego montujemy systemowy nawietrzak przyokienny. Aneks kuchenny ma możliwość podłaczenia okapu kuchennego. Dla polepszenia właścicwości termicznych klatki schodowej są izolowane termicznie oraz częściowo ściany ociepliliśmy styropianem 12-15cm. Każdy właściciel mieszkania ma do dyspozycji piwnicę lokatorską od 5 do 10m2 oraz jedno pomieszczenie o powierzchni 25m2 do użytku wspólnego. Obok budynku będzie kilka stanowisk parkingowych oraz mały plac zabaw dla dzieci.

        Budynek wybudowany w technologii energooszczędnej, posiada bardzo dużą kumulację cieplną i bardzo skuteczną izolację termiczną - 22cm. zakładkowego styropianu grafitowego. Okna PCV z potrojną 48mm szybą zespoloną - montowane metodą ciepłą. Wykonano też ciepły montaż parapetów klinkierowych i balkonów.A zatem zapotrzebowanie na ciepło będzie kilkukrotnie mniejsze od budynku tradycyjnego.Wykonujemy już kolejny coraz to nowszej generacji budynek wielorodzinny i w każdym następnym staramy się coś jeszcze udoskonalić i polepszyć. Testujemy wszystkie nasze budynki w kilka lat po wykonaniu - ile zużywają energii elektrycznej, ciplnej i wszystkich kosztów utrzymania mieszkania. Ostatni testowany budynek w Sulęcinie średnie mieszkania 61,5m2 wyniosło 180zł./m-c za energię elektryczną dla potrzeb gospodarstwa domowego, ogrzewania i podgrzania wody.

Zarządzanie budynkiem powinno być tańsze od tradycyjnego, ponieważ nie ma rozliczeń mediów.

       Dwa mieszkania zamierzamy zrealizować jako wyjątkowe - będą posiadały własne elektrownie fotowoltaiczne , co pozwoli zminimalizować praktycznie do zera koszty energii elektrycznej, centralnego ogrzewania i podgrzania wody. 

Wielkośc mieszkań: 33m2, 40m2, 58m2, 67m2, 70m2, 82m2.

       Klientów potrzebujących potwierdzenia wdrażanej przez nas wiedzy zapraszamy do firmy - pokarzemy już wykonane i funkcjonujące budynki.

Budynek ma wysokie wskaźniki bezpieczeństwa, tłumienności i izolacji termicznej. W budynku nie będzie gazu ziemnego.

      Szacujemy, że wszystkie koszty utrzymania mieszkania będą wahały się w przedziale od 150 do 400zł. miesięcznie w zależności od ilości zużytych mediów.

 

 

 

W celu dokładnego odzwierciedlenia tematu automatu gry owocówki online, projektanci firmy wprowadzili do niego jedynie symbole tematyczne, a na przednim tle przedstawili dojrzałą truskawkę, która jest głównym bohaterem gry. Ponadto, prawie każdy obrazek i symbol jest animowany, co sprawia, że automat do gry Strawberry jest bardziej zabawny i przyciąga użytkowników.

Gracz musi znać wszystkie funkcje, które są oferowane w automacie do gier Fruit Cocktail. W ten sposób może on ustalać kilka rodzajów zakładów, których wielkość może się wahać od 1-25 monet na aktywną linię. Przy okazji, seria gier w automacie Fruit Cocktail może być używana od 1 do 9 i chociaż zaleca się używanie ich wszystkich podczas przewijania, użytkownik może zmniejszyć tę kwotę. Należy zauważyć, że w slocie zastosowano tylko symbole tematyczne, które zawierają specjalną listę. W ten sposób użytkownik może spotkać na polu gry znaki bonusowe i dzikie. Każdy z możliwych symboli automatu do gry Strawberries jest w stanie stworzyć wygrywającą kombinację, na której gracz opiera się na płatnościach gotówkowych. Tworzenie normalnych kombinacji odbywa się w grze głównej, ale maszyna obsługuje bonus i jest ryzykowna.

Automaty do gry w rundy bonusowe Koktajl owocowy Tak więc, można otworzyć wycieczkę z nagrodami po tym, jak bębny zostaną zebrane co najmniej trzy zdjęcia truskawek. Następnie rozpoczyna obracanie jednowierszowego dodatkowego slotu, po zatrzymaniu, który wyświetla pewne znaki na rolkach. Następnie przez komórki zaczyna biec promień światła i jeśli zatrzyma się on na symbolu wyświetlanym na bębnie, użytkownik czeka na wygraną.

Automaty do gier Fruit Cocktail to jedne z najpopularniejszych automatów do gier za swoją prostotę i wielkie wygrane. Zasady automatu do gry Fruit Cocktail online są proste, a po ich przeczytaniu można w kasynie online SlotoKing. Oprócz rundy nagród w automacie do gry Strawberry można aktywować ryzykowną wycieczkę, której istotą jest próba podwojenia opłaty za ostatnią spin przynajmniej dwukrotnie. Trafienie rundy ryzyka może nastąpić po zebraniu każdej zwycięskiej kombinacji. W tej rundzie, użytkownik musi odgadnąć kartę o wyższej wartości niż ta, którą otworzył krupier.

Aktualności
InstalkoStudnie głębinowe