INSTALKO - zakład budowlany - Sprzedaż mieszkań

Budynek wielorodzinny w Torzymiu

Budujemy w Torzymiu dwuklatkowy budynek wielorodzinny, autonomiczny tzn. wszystkie media są indywidualne  bez rozliczeń wspólnotowych. W praktyce oznacza to , że  nie płacący za media mieszkaniec X nie przenosi obciążenia na wspólnotę. Jedynym kosztem wspólnym jest zarządzanie budynkiem. 

Każde mieszkanie wyposażone jest w instalację elektryczne, ogrzewanie podłogowe Devi (maty grzewcze w posadzce), instalacje elektryczne przystosowane  są do montażu własnej elektrowni fotowoltaicznej na dachu budynku, właściciele mieszkań zawierają indywidualną umowę z dostawcami mediów, instalację wod-kan, pompę wodno-powietrzną Ariston do podgrzania wody. specjalną scentralizowaną, regulowaną instalację wentylacyjną łazienek i aneksów kuchennych. Dla zrównoważenia wentylacji w pomieszczeniu aneksu kuchennego montujemy systemowy nawietrzak przyokienny. Aneks kuchenny ma możliwość podłaczenia okapu kuchennego. Dla polepszenia właścicwości termicznych klatki schodowej są izolowane termicznie oraz częściowo ściany ociepliliśmy styropianem 12-15cm. Każdy właściciel mieszkania ma do dyspozycji piwnicę lokatorską od 5 do 10m2 oraz jedno pomieszczenie o powierzchni 25m2 do użytku wspólnego. Obok budynku będzie kilka stanowisk parkingowych oraz mały plac zabaw dla dzieci.

Budynek wybudowany w technologii energooszczędnej, posiada bardzo dużą kumulację cieplną i bardzo skuteczną izolację termiczną - 22cm. zakładkowego styropianu grafitowego. Okna PCV z potrojną 48mm szybą zespoloną - montowane metodą ciepłą. Wykonano też ciepły montaż parapetów klinkierowych i balkonów.A zatem zapotrzebowanie na ciepło będzie kilkukrotnie mniejsze od budynku tradycyjnego.Wykonujemy już kolejny coraz to nowszej generacji budynek wielorodzinny i w każdym następnym staramy się coś jeszcze udoskonalić i polepszyć. Testujemy wszystkie nasze budynki w kilka lat po wykonaniu - ile zużywają energii elektrycznej, ciplnej i wszystkich kosztów utrzymania mieszkania. Ostatni testowany budynek w Sulęcinie średnie mieszkania 61,5m2 wyniosło 180zł./m-c za energię elektryczną dla potrzeb gospodarstwa domowego, ogrzewania i podgrzania wody.

Zarządzanie budynkiem powinno być tańsze od tradycyjnego, ponieważ nie ma rozliczeń mediów.

Dwa mieszkania zamierzamy zrealizować jako wyjątkowe - będą posiadały własne elektrownie fotowoltaiczne , co pozwoli zminimalizować praktycznie do zera koszty energii elektrycznej, centralnego ogrzewania i podgrzania wody. 

Wielkośc mieszkań: 33m2, 42m2, 57m2, 67m2, 72m2, 83m2.

Na I piętrze wszystkie mieszkania zamierzamy wykończyć "pod klucz".

Klientów potrzebujących potwierdzenia wdrażanej przez nas wiedzy zapraszamy do firmy - pokarzemy już wykonane i funkcjonujące budynki.

Budynek ma wysokie wskaźniki bezpieczeństwa, tłumienności i izolacji termicznej. W budynku nie będzie gazu ziemnego.

Szacujemy, że wszystkie koszty utrzymania mieszkania będą wahały się w przedziale od 150 do 400zł. miesięcznie w zależności od ilości zużytych mediów.

 

Budynek wielorodzinny w Sulęcinie przy ul. Ekkela 8

Wszystkie mieszkania przy ul. Ekkela 8 zostały sprzedane

 Dostępne są jeszcze  2 garaże  o powierzchniach  16,19m2 

Szeregowce przy ul. Pamiątkowej w Miedzyrzeczu

  Sprzedaż domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Pamiątkowej w Międzyrzeczu.

Posiadamy do sprzedania domy dwupoziomowe:

-  o powierzchni 65m2 (góra: dwa pokoje, łazienka, przedpokój, dół: salon z anaksem kuchennym, przedpokój, W-C)

w stanie deweloperskim - ceny od 255.000zł.

- o powierzchni 108m2 (góra: trzy pokoje, łazienka, przedpokój, dół: salon z aneksem kuchennym, pokój, przedpokój, W-C)

w stanie deweloperski - ceny od  350.000zł.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie  Firmy Instalko lub pod numerem telefonu 95 742 67 10, 506 150 223

Mieszkania przy ul. Ekkela 10 w Sulęcinie

w budynku nr 10 nie posiadamy już wolnych mieszkań. 

Został ostatni garaż - nr 3  o powierzchni 15,30m2  za cenę 30.000zł.

Budynek wielorodzinny w Sulęcinie przy ul. Ekkela 6

garaż powierzchnia cena  dostępność
5 17,03m2 32.000zł. tak
6 15,30m2 30.500zł. tak
Aktualności
InstalkoStudnie głębinowe